GoPro priedų rinkinys 11 in 1

11 dalių veiksmo kameros priedų rinkinys vienoje pakuotėje. Viskas ko reikia Jūsų ekstremaliam laisvalaikiui ir pramogoms.

Prekės kodas: kx9432

Smulkiau

34,90 €

-25,00 €

59,90 €

Apie prekę

GoPro priedų rinkinys 11 in 1

 
Kaina  59.99 €  AKCIJA  39.99 €

Užsisakykite telefonu 85 233 5522 ir mokėkite tik gavęs prekę į rankas! Pristatome visoje Lietuvoje!

Vilniuje prekes galima apžiūrėti Paribio g. 25B (kontaktai čia)

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija apie visus modelius telefonu 85 233 5522

 
GoPro priedų rinkinys 11 in 1 - tinka HERO 3, HERO 4, HERO 5, SJ4000 ir kitoms veiksmo kameroms.

 

11 in 1 rinkinys susideda iš:

• MonoPod lazda
• Laikiklis ant krūtinės.
• Laikiklis siurbtukas lygiems paviršiams.
• Laikiklis-plūduras
Galvos laikiklis.
• Laikiklis ant rankos su varžtu.
• 1 J formos laikikliai
• 2 adapteriai + 2 varžtai.
• Gnybtas-laikiklis segtukas.
• GoPro laikiklis ant vamzdžių.


Kamera į komplektaciją neįeina !

Pagrindinė komplekto priedų informacija:

1. Krūtinės diržas.GoPro priedų rinkinys 11 in 1

Krūtinės diržas veiksmo kamerai yra reguliuojamo ilgio.Naudoti galima su visomis Go Pro ar kitomis sporto kameromis. Laikiklis kamerai pagamintas iš polikarbonato, o diržai yra elastiniai, todėl nemaišo judėti bei sportuoti. Go Po kameros krūtinės diržą yra labai lengvai užsidėti kaip ir nusiimti.

GoPro priedų rinkinys 11 in 12. GoPro kameros laikiklis ant galvos | Veiksmo kameros laikiklis 

Kameros laikiklio diržų ilgis yra reguliuojamas.Naudoti galima su visomis GoPro ar kitomis sporto kameromis. Laikiklis kamerai pagamintas iš polikarbonato, o diržai yra nailoniniai su neslystančio paviršiaus (slydimui atsparia) gumine juosta. GoPro kameros laikiklis ant galvos yra labai lengvai uždedamas ir nuimamas. Kameros laikiklis yra reguluojamas, todėl galėsite reguliuoti kameros pasvirimo kampą.

 
3. Kameros laikiklis ant rankos.
GoPro priedų rinkinys 11 in 1

Tinka veiksmo kameros montavimui ant rankos, plaštakos, kojos ir bet kokios kitos vietos, kurios skersmuo svyruoja nuo 30mm iki 80mm. Pats laikiklis susideda iš elastingos medžiagos dirželio su "Velcro" sistemos užsegimu, stabiliam tvirtinimui, ir ant jo privirtintos plokštelės su varžtu kameros šarvo prisukimui.

4. Laikiklis siurbtukas. GoPro priedų rinkinys 11 in 1

Siurbtukas yra pagamintas iš aukštos kokybės plastiko.Siurbtuko pagrindas pagamintas iš silikoninio padelio, padedančio tvirtai priklijuoti veksmo kameros laikiklį prie lygių paviršių. Šis laikiklis turi standartinį tvirtinimą ir prie jo galima prisukti vaizdo registratorių ar kitą kamerą. Komplektacijoje yra papildomas adapteris ir varžtas veiksmo kameros tvirtinimui. 

 
GoPro priedų rinkinys 11 in 15. GoPro lazda

Go Pro kameros teleskopinė lazda (110cm) yra puikiai pritaikoma visose filmavimo ar fotografavimo situacijose - sporto bei laisvalaikio metu. Patogi lazdos rankena yra aptraukta guma ir turi rankos dirželį, kuris neleis lazdai išslysti. Lazda pagaminta iš Kokybiško plieno, todėl yra tvirta ir ypatingai lengva. Kameros laikiklio galiukas turi sraigtinį varžtą - daugelį kamerų galėsite tiesiog prisukti prie teleskopinės lazdos. Kameras, kurios neturi sraigtinio priėjimo, galėsite pritaisyti kameros adapteriu, kuris yra pridėtas šiame komplekte. Lazdos nerekomenduojama šlapinti.

 6. Rankena plūduras.GoPro priedų rinkinys 11 in 1

Go Pro kameros rankena plūduras yra puikiai pritaikoma visose filmavimo ar fotografavimo situacijose - sporto bei laisvalaikio metu. Patogi rankena plūdras yra ypač lengva ir turi rankos dirželį, kuris neleis pamesti rankenos su veiksmo kamera. Lazda pagaminta iš kokybiško polikarbonato ir yra neskęstanti, todėl gali plūduriuoti vandenyje. Rankena yra lengvai tvirtinama prie GoPro bei visų kitų veiksmo kamerų

 
7. J formos laikikliai ir tripod adapteriai.GoPro priedų rinkinys 11 in 1


Jų pagalba galima tvirtinti veiksmo kameras ant kitų GoPro priedų.
Komplektacija susideda iš:
• 1 J formos laikiklių.
• 2 Varžtų.
• 2 Tripod adapteriai.

GoPro priedų rinkinys 11 in 18.GoPro laikiklis- segtukas

GoPro sport laikiklį galite pritaikyti visur. Laikiklis padės saugiai pritaisyti Jūsų veiksmo kamerą ant įvairiausių paviršių. Segtukas pagamintas iš tvirto plastiko ir turi specialią sukibimo konstrukciją su dantukais, sustabdančiais nuo slidimo. Segtuko viršutinė dalis gali sukiotis 360° taip suteikiama galimybė susireguliuoti norimą filmavimo kampą. 

 

 9. GoPro laikiklis ant rėmų.GoPro priedų rinkinys 11 in 1

GoPro sport laikiklį galite pritaikyti visur. Laikiklis padės itin saugiai pritaisyti Jūsų veiksmo kamerą ant šautuvo, lanko, meškerės, dviračio rėmo ir panašiai. Dviračio laikiklis Roll Bar Mount turi vieną priveržimo varžtą ir pagamintas iš tvirto plastiko. 

 

GoPro priedų rinkinys 11 in 1

GoPro priedų rinkinys 11 in 1

GoPro priedų rinkinys 11 in 1

GoPro priedų rinkinys 11 in 1

GoPro priedų rinkinys 11 in 1

GoPro priedų rinkinys 11 in 1

GoPro priedų rinkinys 11 in 1

GoPro priedų rinkinys 11 in 1

GoPro priedų rinkinys 11 in 1

GoPro priedų rinkinys 11 in 1