GoPro priedų rinkinys 55 in 1 EVA Tripod Box

1311004

New product

49,99 €

-15,00 €

64,99 €

Apie prekę

GoPro priedų rinkinys 55 in 1 - tinka HERO 3, HERO 4, HERO 5, HERO 6, HERO 7, HERO 8, SJ4000 ir kitoms veiksmo kameroms.

55 in 1 rinkinys susideda iš:

1 x Nešiojimo dėklas
1 x Krutinės diržas
1 x Galvos diržas
1 x Monopod lazda
1 x Plūduras
1x Trikojo laikiklis
1 x Riešo dirželis
1 x Galvos diržo laikiklis
1 x Saugojimo maišelis
12 x Anti rasojimo lipdukai
2 x Plokščias paviršiaus laikiklis
2 x Išlenktas paviršiaus laikiklis su klijais
5 x Plokščio paviršiaus klijai
3 x Lenkto paviršiaus klijai
1 x Dvigubas kameros laikiklis
1 x Apsaugos dirželis su lipduku
5 x GoPro tvirtinimo varžtas
1 x Trikojis stovas
1 x GoPro saugos lipdukas
5 x GoPro priklijuojami laikiliai veiksmo kamerai
1 x GoPro cat clip 360 laikiklis
1 x Telefono laikilis
1 x GoPro laikiklis ant dviračio
1 x GoPro atsuktuvas
2 x Bazinis ilgas J formos laikilis
2 x Bazinis laikilis GoPro kamerai

Kamera į komplektaciją neįeina !

Pagrindinė komplekto priedų informacija:

1. Krūtinės diržas.

Krūtinės diržas veiksmo kamerai yra reguliuojamo ilgio.Naudoti galima su visomis Go Pro ar kitomis sporto kameromis. Laikiklis kamerai pagamintas iš polikarbonato, o diržai yra elastiniai, todėl nemaišo judėti bei sportuoti. Go Pro kameros krūtinės diržą yra labai lengvai užsidėti kaip ir nusiimti.

2. GoPro kameros laikiklis ant galvos | Veiksmo kameros laikiklis

Kameros laikiklio diržų ilgis yra reguliuojamas.Naudoti galima su visomis GoPro ar kitomis sporto kameromis. Laikiklis kamerai pagamintas iš polikarbonato, o diržai yra nailoniniai su neslystančio paviršiaus (slydimui atsparia) gumine juosta. GoPro kameros laikiklis ant galvos yra labai lengvai uždedamas ir nuimamas. Kameros laikiklis yra reguliuojamas, todėl galėsite reguliuoti kameros pasvirimo kampą.

3. GoPro Sport laikiklių rinkinukas dviračiui

Vairo tvirtinimo priedo diametras yra 19-35mm. Visa konstrukcija yra labai stipri ir pagaminta iš specialaus plastiko, kuris užtikrina patvarumą ir pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Vidinė tvirtinimo detalės dalis padengta gumine standžia medžiaga, suteikiančia sutvirtinimui stabilumą ir apsaugančią laikiklį nuo sukimosi. GoPro sport laikiklius galite pritaikyti visur. Laikikliai padės saugiai pritaisyti Jūsų veiksmo kamerą ant šautuvo, lanko, meškerės, dviračio rėmo ir panašiai.

4. Kameros laikiklis ant rankos.

Tinka veiksmo kameros montavimui ant rankos, plaštakos, kojos ir bet kokios kitos vietos, kurios skersmuo svyruoja nuo 30mm iki 80mm. Pats laikiklis susideda iš elastingos medžiagos dirželio su "Velcro" sistemos užsegimu, stabiliam tvirtinimui, ir ant jo privirtintos plokštelės su varžtu kameros šarvo prisukimui.

5. Laikiklis siurbtukas.

Siurbtukas yra pagamintas iš aukštos kokybės plastiko.Siurbtuko pagrindas pagamintas iš silikoninio padelio, padedančio tvirtai priklijuoti veksmo kameros laikiklį prie lygių paviršių. Šis laikiklis turi standartinį tvirtinimą ir prie jo galima prisukti vaizdo registratorių ar kitą kamerą. Komplektacijoje yra papildomas adapteris ir varžtas veiksmo kameros tvirtinimui.

6. GoPro lazda su dviem adapteriais.


Go Pro kameros teleskopinė lazda (110cm) yra puikiai pritaikoma visose filmavimo ar fotografavimo situacijose - sporto bei laisvalaikio metu. Patogi lazdos rankena yra aptraukta guma ir turi rankos dirželį, kuris neleis lazdai išslysti. Lazda pagaminta iš kokybiško plieno, todėl yra tvirta ir ypatingai lengva. Kameros laikiklio galiukas turi sraigtinį varžtą - daugelį kamerų galėsite tiesiog prisukti prie teleskopinės lazdos. Kameras, kurios neturi sraigtinio priėjimo, galėsite pritaisyti kameros adapteriu, kuris yra pridėtas šiame komplekte. Kartu komplektacijoje yra telefono laikiklis. Lazdos nerekomenduojama šlapinti.

7. Rankena plūduras.

Go Pro kameros rankena plūduras yra puikiai pritaikoma visose filmavimo ar fotografavimo situacijose - sporto bei laisvalaikio metu. Patogi rankena plūduras yra ypač lengva ir turi rankos dirželį, kuris neleis pamesti rankenos su veiksmo kamera. Lazda pagaminta iš kokybiško polikarbonato ir yra neskęstanti, todėl gali plūduriuoti vandenyje. Rankena yra lengvai tvirtinama prie GoPro bei visų kitų veiksmo kamerų

8. Kameros rėmelis

Veiksmo kameros rėmelis yra mažiausias, lengviausias ir kompaktiškiausias būdas prijungti savo GoPro veiksmo kamerą. Rėmelis lengvas, tvirtas, žemo profilio. Atvira konstrukcija užtikrina optimalų garso įrašymą filmavimo metu, plius lengvą prieigą prie kameros microSD, Micro HDMI ir USB jungčių. Taip pat galimybę darant įrašą prijungti el. krovimo laidą.

9. Spider trikojis

Aliuminis trikojis turi standartinį varžtą, kurio dėka ant trikojo gali būti tvirtinama ne tik veiksmo kamera, bet ir veidrodinis fotoaparatas ar filmavimo kamera. Taip pat rinkinyje yra telefono laikiklis. Pilnai išskleistų kojelių aukštis yra 15cm.

10. Tvirtinimo elementai su lipdukais.

GoPro laikiklius galite pritaikyti visur kur galima priklijuoti lipniają plokštelę. Laikikliai padės saugiai pritaisyti Jūsų veiksmo kamerą ant įvairiausių paviršių. Ypač dažnai tokie tvirtinimai naudojami ant šalmų, stiklo, mašinos stiklo ir kėbulo.

Komplekte yra:

• 4 lipdukai.
• 2 lenktos plokštelės.
• 2 tiesios plokštelės
• 1 tiesus laikiklis šarvui.

11. J formos laikikliai ir tripod adapteriai.

Jų pagalba galima tvirtinti veiksmo kameras ant kitų GoPro priedų.
Komplektacija susideda iš:
• 1 J formos laikiklių.
• 3 Varžtų.
• 3 Tripod adapteriai.


12. Didelis lagaminas visiems priedams ir mini dėklas veiksmo kamerai.

Tai tvirtas dėklas, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos. Jis pakankamai didelis ir sunkus, todėl jame tilps visi Jūsų pagrindiniai priedai ir veiksmo kamera. Dėklo vidus suformuotas iš specialios minkštos medžiagos, slopinančios smūgius ir išlaikančios priedus savo vietoje.
Lagamino matmenys: 30cm x 20cm x 7cm
Mini dėklas tinka visoms veiksmo kameroms ir idealiai įsideda i dideli lagaminą.

13. GoPro kameros plūduras.

Puikiai pritaikomas visose filmavimo ar fotografavimo situacijose - sporto bei laisvalaikio metu. Patogus plūduras yra ypač lengvas ir yra klijuojamas ant GoPro veiksmo kameros galinių dangelio durelių su komplekte esančiu lipuku. Plūduras GoPro veiksmo kamerai yra lengvas lyg kempinė, todėl naudojant jį su veiksmo kamera- ji plūduriuos vandenyje ir neskęs. Plūduras yra lengvai priklijuojamas prie GoPro bei visų kitų veiksmo kamerų. Toks aksesuaras puikiai tinka vandens sporto pramogoms kaip: banglentės, baidarės, buriavimas, nardymas.

14. Baltos drėgmę sugerenčios kempinėlės.

Šios mažos kempinėlės skirtos veiksmo kameros apsaugai nuo drėgmės ir rasojimo ir dedamos į kameros šarvo dėklo vidų.
Komplekte rasite 12 vienetų.


15. GoPro saugos lipdukas.

GoPro apsauginiai lipdukai naudojami apsaugoti kamera nuo kritimo jei ji netyčia atsikabintu nuo paviršiau prie kurio ją pritaisėte. Apsauginius lipdukus galite pritaikyti visur kur galima priklijuoti lipniają plokštelę.

16. Laikiklis - juostelė.

Greitas ir patikimas tvirtinimo būdas, dažniausiai naudojamas tvirtinimui ant įvairių šalmų.

17. Dvigubas kameros laikiklis.

Lengvas būdas prisitvirtinti dvi kameras prie vieno laikiklio ir filmuoti dar platesnius vaizdo įrašus.